آموزش زبان انگلیسی از طریق اپلیکیشن

اگرچه یادگیری زبان انگلیسی زمان بر است، اما اگر مواد مناسب را انتخاب کنید، به یک فعالیت سرگرم کننده و لذت بخش

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

اگرچه یادگیری زبان انگلیسی زمان بر است، اما اگر مواد مناسب را انتخاب کنید، به یک فعالیت سرگرم کننده و لذت بخش تبدیل می شود. بر اساس نظرات کاربران، توصیه‌های معلمان و سال‌ها تجربه، در این مقاله ۱۵ اپلیکیشن برتر یادگیری زبان انگلیسی برای فارسی زبانان اندروید و iOS را ارائه می‌کنیم.

اگر به دنبال نرم افزار شخصی هستید، این مقاله زبان نیو  را بخوانید: 5 بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای اندروید و کامپیوتر

ابتدا پیشنهاد می کنیم این مقاله را در مرورگر خود ذخیره کنید زیرا می توانید بسیاری از منابع رایگان و با کیفیت را از اینجا دانلود کنید!

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

این زبان در مقایسه با زبان های دیگر مانند چینی یا لهستانی که زبان های دشواری هستند، در سطح متوسط ​​و آسان قرار می گیرد.

اصولا یادگیری برخی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان دشوارتر از غیر بومی زبانان است. ظاهرا انگلیسی زبانان نسبت به ما زمان بسیار آسان تری برای یادگیری آلمانی دارند. چرا؟ زیرا ساختار گرامری و کلمات مشابه آلمانی زیادی دارند.

انگلیسی:

آیا می خواهید تمام این وب سایت را در جیب خود داشته باشید؟ در برنامه یادگیری زبان انگلیسی شما انگلیسی را یاد خواهید گرفت که هرگز در کلاس یا بسته دیگری ندیده اید یا نشنیده اید! مثل شب انگلیسی صحبت کنید!

در واقع، پاسخ به این سوال می تواند بسیار دشوار باشد. به طور کلی، انگلیسی دشوار نیست، اگرچه زبان آسانی نیست. بر اساس تجربه سازمان‌های مختلف و خود زبان‌آموزان در دنیا، معمولاً سختی یا سهولت در مقایسه با یکدیگر مشخص می‌شود. انگلیسی در مقایسه با عربی یا روسی زبان آسانی است. به طور کلی، چنین زبانی را می توان در مقایسه با سایر زبان ها متوسط ​​در نظر گرفت.

برای فارسی زبانانی که در زبان انگلیسی بسیار مبتدی هستند و روزی 3 ساعت مطالعه می کنند، حدود 13 ماه طول می کشد تا به سطح متوسط ​​برسند. اگر سر کلاس می روید و سخت کار می کنید، بسته به توانایی خود، این زمان را می توان به 8 ماه کاهش داد.

ما برنامه های خارج از این لیست را توصیه نمی کنیم. بسیاری از اپلیکیشن های فارسی ساخته شده توسط افراد جدیدی به نام های پروفسور فلانی، کریمی فینارن و ... پر از خطاهای معنایی و وقفه های یادگیری هستند و یادگیری زبان را برای شما سخت می کنند. جهت یادگیری بهتر زبان انگلیسی به این سایت نگاه کنید ما ماه‌ها وقت گذاشتیم که همه برنامه‌ها را آزمایش کنیم تا فهرستی جامع تهیه کنیم!

در پایان این مقاله ۱۰ ترفند با لینک دانلود قرار داده شده است که سرعت یادگیری شما را فقط برای سرگرمی و بدون اتلاف انرژی ۲ برابر می کند!

4 بهترین نکته برای زبان آموزانی که با استفاده از برنامه ها یاد می گیرند

آموزش زبان انگلیسی بصورت کاملا حرفه ای

آیا می خواهید انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید؟ در اینجا 4 نکته مهم برای زبان آموزان آورده شده است:

1- برنامه را دنبال کنید.

داشتن یک روال برای موفقیت بسیار مهم است زیرا دقیقاً به شما می گوید چه چیزی را یاد بگیرید و چگونه یاد بگیرید.

پیروی از یک برنامه یادگیری زبان انگلیسی این سردرگمی را از بین می برد که آیا در مسیر درست هستید یا خیر. به علاوه، روی چیزهای مهم تری تمرکز می کند.

2- تمرین کنید.

تمرین زیاد بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی است.

تمرین موثر یعنی حرکت به سمت اهداف. این بدان معنی است که شما برنامه را دنبال می کنید و به طور مداوم تمرین می کنید، به خصوص در زمینه ها و مهارت هایی که می خواهید تقویت کنید.

برای پیشرفت بهتر، یادگیری خود را به کتاب محدود نکنید و به یاد داشته باشید که آنچه را که یاد می گیرید تمرین کنید.

3- بازخورد بدهید.

همیشه سوال بپرسید و بازخورد مثبت بدهید. هرگز از درخواست کمک خجالتی نباشید.

بازخورد مؤثر به شما کمک می کند تا فوراً متوجه شوید که چه کاری را به خوبی انجام می دهید و چه چیزی را باید بهبود بخشید.

به شما نشان می دهد که برای بهبود و رسیدن به اهداف خود باید کجا کار کنید.

4- انگیزه خود را حفظ کنید.

با انگیزه و متعهد ماندن به اهداف خود در یادگیری زبان انگلیسی نیمی از راه موفقیت است.

انگیزه میل به مطالعه و یادگیری زبان را افزایش می دهد.

تو بیشتر تلاش کن

یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ انگیزه این است که هدف نهایی خود را تجسم کنید و احساس کنید رسیدن به آن چه خواهد بود.

اگر بتوانید این احساسات مثبت را ایجاد کنید، انگیزه لازم را خواهید داشت.

مشکل چیه؟ (5 نکته مهم)

مشکل اینجاست که وقتی در این زمینه جستجو می کنید، صدها بسته آموزش زبان در اینترنت تبلیغ می شود، همگی زبان یاد می گیرند، مثل بلبل صحبت می کنند و .... در یک بسته او می پرسد اما کدام یک واقعا موثر هستند؟

با یک جستجوی ساده می توانید بسته های آموزشی مانند همیار، کریمی، اکسیر، لرن، فلان و فلان... را برای جوانانی که می خواهند برای حل مشکل بیکاری اپلیکیشن بسازند و به قیمت گزاف بفروشند، بیابید. حل مشکل بیکاری خوب است، اما آیا صرف وقت و ماه ها تلاش خوب است؟  اشتباهات تلفظی، عدم استفاده از جملات و کلمات، روش تدریس غیر یکپارچه و .... مهمترین مشکلات در برنامه های غیر استاندارد هستند.

بیش از 20 گروه و 3 موسسه آموزشی معروف سال های زیادی را صرف ایجاد برنامه های آموزشی مانند چیرب بازه، نصرت و تل می مور کرده اند. هنگامی که از آنها استفاده کنید، فقط یک بار می توانید از این مجموعه ها به روش های شگفت انگیز استفاده کنید. شما تمام کلمات، عبارات و لهجه های اصلی را یاد می گیرید، اما این فرصت نیست. این مجموعه ها با توجه به نقشه علمی ذهن دانش آموز به صورت علمی تهیه شده بود، سال های زیادی صرف گنجاندن مفیدترین لغات در آنها شد، صدها بار مرور شد تا تلفظ نادرست و تداوم یادگیری وجود نداشته باشد. آنها را

حالا تصور کنید با استفاده از یک اپلیکیشن غیر استاندارد 6 ماه وقت صرف یادگیری یک زبان کنید، کلمات و جملات با تلفظ و تلفظ نادرست یاد می گیرند، وقتی وارد کشور بومی می شوید می بینید که با شما جور دیگری صحبت می کنند. یا فهمیدن حرفاشون برات راحت نیست یا وقتی حرف میزنن مثل بوق میزنن!!

جالب تر است بدانید که اصلاح این اشتباهات که به عادت تبدیل شده اند در عرض چند ماه چندین سال زمان می برد!!! بنابراین، انتخاب یک برنامه استاندارد به اندازه انتخاب کلاس زبان و مواد آموزشی مهم است!

لطفاً توجه داشته باشید که همه برنامه های موجود برای آموزش زبان انگلیسی فقط می توانند به عنوان مکمل یادگیری استفاده شوند، نه به عنوان منبع اصلی یادگیری. ما این روش یادگیری زبان را معرفی کرده ایم. و بهترین اپلیکیشن های موجود:
 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن